W dniu 8 listopada 2023 r. w Małej Sali Stropowej Brzeskiego Ratusza odbyło się spotkanie członków nowo wybranej Miejskiej Rady Seniorów z Burmistrzem Brzegu, p. Jerzym Wrębiakiem. Obecni byli również p. Krystyna Nowakowska-Bider, Sekretarz Brzegu oraz p. Piotr Reszczyński, Kierownik Biura Organizacyjno-Prawnego i Obsługi Rady Miejskiej. Jednym z członków Miejskiej Rady Seniorów jest kol. Elżbieta Kużdżał, która uchwałą Zarządu PTTK Oddziału Ziemi Brzeskiej została uprawniona do ubiegania się o członkowstwo w MRS.

W dniu 8 listopada została wybrana jednomyślnie na Przewodniczącą Miejskiej Rady Seniorów w Brzegu. Zastępcą została p. Janina Podobińska, a Sekretarzem p. Barbara Jabłońska. Pozostałymi członkami MRS są: p. Elwira Biegaj, p. Elżbieta Czulak, p. Ryszard Gazda oraz p. Grażyna Tymecka. Pan Burmistrz pogratulował wszystkim członkom MRS i wręczył okolicznościowe upominki.