Warszawa_Śródmieście_2

PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA – WARSZAWA – STOLICA POLSKI

Termin: 08-10.07.2022r. /3 dni/

Koszt: 660 zł

I dzień – zwiedzanie Zamku Królewskiego – komnaty zamkowe. Spotkanie z przewodnikiem. Zwiedzanie Starego Miasta i okolic /Plac Zamkowy, Archikatedra Św. Jana Chrzciciela, Kanonia, Rynek z pomnikiem Syrenki, Barbakan, mury miejskie, Pomnik Małego Powstańca ,Plac Krasińskich, Krakowskie Przedmieście, Uniwersytet Warszawski, Kościół św. Krzyża, Ogród Saski, Grób Nieznanego Żołnierza. Przejazd przez Centrum, Pałac Kultury i Nauki /wjazd na 30 piętro/. Przejazd do hotelu na obiadokolację, nocleg i śniadanie /Centrum Szkoleniowo- Konferencyjne ul .Odrębna 4/

II dzień – po śniadaniu zwiedzanie z przewodnikiem Muzeum Powstania Warszawskiego. Spotkanie z przewodnikiem, przejazd na najstarszy cmentarz w Warszawie -Stare Powązki /Aleja Zasłużonych, Katakumby/, Powązki Wojskowe,  Kościół św. Stanisława Kostki. Przejazd metrem na Stadion Narodowy. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

III dzień – po śniadaniu zwiedzanie z przewodnikiem Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN , spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie Parku Łazienkowskiego /pomnik F. Chopina , Pomarańczarnia, Biały Domek, Pałac na Wyspie. Wilanów – park i palac z zewnątrz. Czas wolny we własnym zakresie, powrót do domu.

Świadczenia: autokar, wstępy do zwiedzanych obiektów, system słuchawkowy TOUR GUIDE  /przez 3 dni wycieczki/, 2 noclegi, wyżywienie /2 obiadokolacje , 2 śniadania/, przewodnicy w muzeach, opieka pilota i przewodnika turystycznego na całej trasie.

Wyjazd dn. 08.07.2022r. godz.5:00, centrum przesiadkowe /parking PKS Brzeg.
Zapisy codziennie /do 29.06.2022r./ od poniedziałku do piątku w biurze PTTK, AVON na ul. Chrobrego 18 /naprzeciwko sądu/ w godz. 11:00- 16:00.

Ubezpieczeniem NNW objęci są tylko członkowie PTTK w ramach składki członkowskiej za 2022 r. Pozostali uczestnicy ubezpieczają się we własnym zakresie.
Szczegółowe informacje tel. 517-965-646 Prezes Oddziału W. Barańska.

1. Wrocław – stolica Dolnego Śląska – 23.07.2022 r.
2. Wielkopolska, cz. III – Lewków, Kużnica Grabowska /Muzeum Elementarza / – 06.08.2022 r.
3. Z wizytą na Górnym Śląsku – Zabrze – 20.08.2022 r.
4. Portugalia i nie tylko /17 dni po Europie , 15 noclegów/ od  02- 18.09.2022r.