DOLNY ŚLĄSK – ŚWIĘTO KARPIA: Dolina Baryczy, Stawy Milickie, Ruda Sułowska i Ruda Żmigrodzka

Termin: 07.10.2023 r.
180 zł – członkowie PTTK z opłaconą składką członkowską na 2023 r.

Program wycieczki: Dolina Baryczy, Centrum Edukacyjno-Turystyczne Naturum w Rudzie Sułowskiej, wycieczka piękną ścieżką przyrodniczą wśród malowniczych stawów, oferta ”Foto-safari w Ptasim Raju”, przejazd meleksami z przewodnikiem po niedostępnych na co dzień w rejonach Ścisłego Rezerwatu Przyrody Stawów Milickich. Flora i fauna rezerwatu, zwiedzanie Zwierzyńca, Muzeum Rybołówstwa. Ruda Żmigrodzka – przejazd na obiad w restauracji Karczma Rybna /zupa rybna, karp po milicku, napój/. Powrót do Brzegu.

Świadczenia: autokar, obiad z karpiem w Karczmie Rybnej, przejażdżka meleksami z przewodnikiem, opieka pilota i przewodnika turystycznego na całej trasie.

Wyjazd dn. 07.10.2023 r. godz. 7:00 przystanek komunikacji miejskiej na ul. Słowackiego i godz. 7:15 Centrum przesiadkowe, parking PKS Brzeg

Zapisy codziennie /do 05.10.2023 r./ od poniedziałku do piątku w biurze PTTK, AVON na ul. Chrobrego 18 /naprzeciwko sądu/ w godz. 10:00- 16:00. Dodatkowe informacje u Prezes Oddziału W. Barańskiej, nr tel. 517-965-646.

Ubezpieczeniem NNW objęci są tylko członkowie PTTK w ramach składki członkowskiej za 2023 r.

1. Dolny Śląsk -Pole Legnickie, Jawor / UNESCO /- 22.10.2023 r.
  2. Królewskie miasto Kraków – zakończenie sezonu turystycznego 04.11.2023 r.