Zarząd Oddziału PTTK w Brzegu

Szczecin i okolice

Termin: 23-25.06.2023r. /3 dni/
Koszt: 900 zł – członkowie PTTK

I dzień: Park Narodowy „Ujście Warty’, Wieża Widokowa, Kostrzyn n/Odrą – twierdza, szlak bojowy Armii Wojska Polskiego, Gozdowice, Stary Kostrzynek, Cedynia – miejsce bitwy z 972r. Mieszka I z Hodonem, Moryń – Królestwo Raka, Chojna – Brama Barnkowska, Nowe Czarnowo – Krzywy Las. Przejazd na obiadokolację i nocleg Dwór w Płoni.

II dzień /po śniadaniu/ zwiedzamy Szczecin z przewodnikiem; Cmentarz Centralny /największy w Polsce/, Stare Miasto, II śniadanie na stojąco /bułka ze śledziem lub paprykarzem/ muzeum, Podziemna Trasa Turystyczna, Rejs statkiem po Zalewie Szczecińskim /2 godz./. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

III dzień po śniadaniu, wyjazd do Kobylanki, Wieniec Pokoju, Stargard – zwiedzanie z przewodnikiem, centrum, Kolegiata, Basteja, Browar Miejski, obiad. Wyjazd do Brzegu .planowany przyjazd ok godz 22.00/23.00.

Świadczenia: autokar, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, 2 noclegi, obiad w Stargardzie /w trzecim dniu/, wstępy do zwiedzanych obiektów, przewodnicy miejscowi, rejs po Zalewie Szczecińskim, opieka pilota i przewodnika turystycznego na całej trasie – rolę pełni Marian Stachuła.

Wyjazd dn. 23.06.2023r. godz. 2:00, centrum przesiadkowe, parking PKS Brzeg.

Zapisy codziennie od poniedziałku do piątku w biurze PTTK, AVON na ul. Chrobrego 18 /naprzeciwko sądu/ w godz. 10:00- 16:00.

Ubezpieczeniem NNW objęci są tylko członkowie PTTK w ramach składki członkowskiej za 2023r. Pozostali uczestnicy ubezpieczają się we własnym zakresie. Szczegółowe informacje tel. 517-965-646 Prezes Oddziału W. Barańska.

1. Wrocław – stolica Dolnego Śląska – 08.07.2023r.
2. Wiedeń – Cesarsko-Królewski czar Wiednia /2 dni/ – 22-23 07.2023r.
3. Górny Śląsk – Chorzów, Planetarium – 05.08.2023r.