Koło Obieżyświat

/zakończenie sezonu turystycznego/

Termin: 05.11.2022r. /sobota/

Koszt: 210 zł (emeryci); 230 zł pozostałe osoby

Program wycieczki: Zamek Królewski na Wawelu; zwiedzanie z przewodnikiem; /zestaw słuchawkowy/; Prywatne Apartamenty Królewskie, Skarbiec Koronny, Zbrojownia. Spacer z Zamku: ul Kanonicza, ul. Grodzka, Kościół Dominikanów, Kramy Dominikańskie, Mały Rynek, Kościół św. Barbary w kierunku Rynek Główny. Rozstrzygnięcie Konkursu – „Zakończenie Roku Turystycznego”. Przerwa obiadowa we własnym zakresie.

Świadczenia: autokar, wstępy do zwiedzanych obiektów, przewodnicy w muzeach, opieka pilota i przewodnika turystycznego na całej trasie.

Wyjazd dn. 05.11.2022r. godz. 5:00, ul. Słowackiego /przystanek komunikacji miejskiej/; godz. 5:15 centrum przesiadkowe, parking PKS Brzeg.

Zapisy codziennie /do 03.11.2022r./ od poniedziałku do piątku w biurze PTTK, AVON na ul. Chrobrego 18 /naprzeciwko sądu/ w godz. 10:00- 16:00.

Ubezpieczeniem NNW objęci są tylko członkowie PTTK w ramach składki członkowskiej za 2022 r. Pozostali uczestnicy ubezpieczają się we własnym zakresie.

Szczegółowe informacje tel. 517-965-646 Prezes Oddziału W. Barańska.