swidnica
zdjęcie pochodzi z https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Ratusz_w_%C5%9Awidnicy_z_drona.jpg

Koło Obieżyświat
przy Oddziale PTTK Ziemi Brzeskiej w Brzegu
zaprasza na rozpoczęcie sezonu turystycznego
Piękna Nasza Polska Cała – Zagórze Śląskie i Świdnica

Termin: 26.03. 2022r. /sobota/

Koszt: 130 zł

Program wycieczki: Zagórze Śląskie, Zamek Grodno, tajemnice, legendy, historia gotyckiego Zamku Grodno na Wzgórzu Zamkowym z oryginalnymi zdobieniami sgraffitowymi, Zaporowe Jezioro Bystrzyckie, wśród malowniczych szczytów i cennej przyrody. Centrum Edukacji Multimedialnej Akwarium. Przejazd do Świdnicy; zwiedzanie miasta, jego zabytków i współczesności; Kościół Pokoju /UNESCO/. Katedra Św. Stanisława i Wacława, Stare Miasto, zabytkowe kamieniczki, Kolumna Św. Trójcy, Ratusz z Muzeum Dawnego Kupiectwa i inne. Czas wolny; przerwa obiadowo-kawowa we własnym zakresie.

Świadczenia
: autokar, wstępy do zwiedzanych obiektów, przewodnicy w muzeach .,opieka pilota i przewodnika turystycznego na całej trasie

Wyjazd dn. 26.03.2022r. godz. 7.00, ul. Słowackiego /przystanek komunikacji miejskiej/ i godz. 7:30 centrum przesiadkowe /parking/ Brzeg.

Zapisy codziennie /do 24.03 2022r./ od poniedziałku do piątku w biurze PTTK, AVON na ul. Chrobrego 18 /naprzeciwko sądu/ w godz. 11:00- 16:00.

Ubezpieczeniem NNW objęci są tylko członkowie PTTK w ramach składki członkowskiej za 2022 r. Pozostali uczestnicy ubezpieczają się we własnym zakresie.

Szczegółowe informacje tel. 517965646 Prezes Oddziału W. Barańska.

1.Górny Śląsk – Gliwice – 09.04.2022r.
2.Kowary /kopalnia uranu/ Karpacz – 23.04.2022r.
3.Wielkopolska – Bralin, Siemianice