Zarząd Oddziału PTTK Ziemi Brzeskiej zaprasza 1.06.2019r. ( sobota) najmłodszych członków z okazji Dnia Dziecka na wycieczkę do Srebrnej Góry, gdzie czekają liczne atrakcje :

• gry zręcznościowe,
  • pokaz strzelania z broni czarnoprochowej,
  • dawka historii oraz mini musztra żołnierska,
  • zabawa „kula szpiegula”,
  • zadanie sprawnościowe „sieć”,
  • test wiedzy – quiz

Wycieczka kadeta kończy się ogniskiem z kiełbaskami. Organizator przewiduje również konkursy z nagrodami oraz słodki poczęstunek.

W pobliżu fortu funkcjonuje również kolejka wąskotorowa Fort Fan Express - skorzystanie z tej atrakcji będzie możliwe tylko indywidualnie, za dodatkową opłatą 5 zł.

UWAGA! W pomieszczeniach fortu cały rok panuje temperatura 10°C , w związku z czym należy pamiętać o cieplejszym ubraniu i sportowym obuwiu.

Koszt wyjazdu to 20 zł – dzieci i 50 zł dorośli. Wyjazd 1.06.2019 r. o godz.7.30 z dworca PKS

Tel.kont. - 517 965 646 ( prezes Wilhelma Barańska )

ZAPRASZAMY!

Zarząd Oddziału PTTK Ziemi Brzeskiej zaprasza 1.06. 2019r. ( sobota) najmłodszych członków z okazji Dnia Dziecka na wycieczkę do Srebrnej Góry, gdzie czekają liczne atrakcje :

• WYCIECZKA KADETA – zadaniem kadetów jest zdobycie wiedzy i umiejętności, które pozwolą stać się prawdziwym żołnierzem armii pruskiej,

• gry zręcznościowe,

• pokaz strzelania z broni czarnoprochowej,

• dawka historii oraz mini musztra żołnierska,

• zabawa „kula szpiegula”,

• zadanie sprawnościowe „sieć”,

• test wiedzy – quiz

Tel.kont. - 517 965 646 ( prezes Wilhelma Barańska )