W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną związaną z dalszym rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 wywołującym chorobę COVID-19, na podstawie wcześniejszych rekomendacji Premiera Mateusza Morawieckiego, Minister Sportu i Turystyki Danuty Dmowskiej-Andrzejuk oraz kolejnymi decyzjami władz lokalnych, mając na względzie bezpieczeństwo uczestników Zarząd PTTK Oddział Ziemi Brzeskiej podjął decyzję o odwołaniu wszystkich imprez wynikających z oddziałowego kalendarza imprez.

Decyzja obowiązuje do odwołania.


Koło PTTK "Obieżyświat"

przy Oddziale PTTK Ziemi Brzeskiej

zaprasza na wycieczkę

 

MAŁOPOLSKA W KOLEJNEJ ODSŁONIE

KRAKÓW I OKOLICE

 

 

 

Termin: 10 listopadaa 2018 r. /sobota/

 

Koszt wycieczki:

110 zł - członkowie PTTK

 

W programie: zwiedzanie KLASZTOR i OPACTWO BENEDYKTYNÓW w TYŃCU; zwiedzanie z przewodnikiem - KRAKÓW: spacer po RYNKU GŁÓWNYM, TRAKT KRÓLEWSKI, BRAMA FLORIAŃSKA, BARBAKAN, COLLEGIUM MAIUS; Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego; zwiedzanie ekspozycji stałej / biblioteka, pokoje profesorskie, pokój Kopernika i inne

 

Świadczenia: ubezpieczenie, autokar, wstępy do zwiedzanych obiektów, opieka pilota i przewodnika turystycznego na całej trasie.

 

Wyjazd w dniu 10.11.2018r. (sobota) z parkingu PKS w Brzegu o godz. 6:00.


Zapisy codziennie /do 9.11.2018 r./ od poniedziałku do piątku w biurze AVON na ul Chrobrego 18 /naprzeciwko sądu / w godz. 11:00 - 17:00.

 

Szczegółowe informacje tel. 517965646 Prezes Oddziału W.Barańska.

 
Z życia PTTK
ryczyn_2011_07.jpg